19@zl-alu.com +8618825982330
Oczekuje się odebrać popytu, rynku może stymulować ceny aluminium do wzrostu

Oczekuje się odebrać popytu, rynku może stymulować ceny aluminium do wzrostu

Nov 22, 2018

Oczekuje się odebrać popytu, rynku może stymulowanie wzrostu cen aluminium


Od końca sierpnia zmartwienia na poziomie popyt nadal zważyć na ceny aluminium. W rezultacie Shanghai aluminium futures ceny spadły prawie 9%, a koncepcja aluminium zapasów również spadły gwałtownie. Maklerskich wierzą, że w obszarze polityki reform po stronie podaży, efekt aluminium elektrolityczne popycie jest znaczący; limitów produkcji przyjazne dla środowiska prowadzą do wyższych kosztów surowców, a wielkość podaży jest zablokowany; w pierwszych trzech kwartałach zużycie aluminium elektrolityczne zwolnił, a z ożywienia przemysłu przetwórczego, oczekuje się odebrać w przyszłości popytu. Ceny aluminium.

Spowolnienia rynku aluminium

Od 31 sierpnia Shanghai Futures aluminium przyspieszyła jego spadek. 16 listopada głównego zamówienia ma spadł 8,96% lub wysokości 1 355 yuan/tonę i ZAMKNIĘTA w 13 760 yuan/tonę. Ceny aluminium LME zmieniały się również od 4 października z skumulowany spadek 13,27%, obecnie zamknięcia 1 947 $/ tona.

W zeszłym tygodniu, Shanghai aluminium zobaczył jego pęd stabilizowane i odbił 0,15% przez cały tydzień. Średnia cena spot aluminium na rzece Jangcy w zeszłym tygodniu był 13,764 yuan/tonę, up 100 juanów/tonę z poprzedniego tygodnia, wzrost o 0,73%. Cena złomu aluminium był stabilny i spadły ceny rynkowej Wlewki z stopu aluminium.

"Jak spowolnienie wzrostu gospodarczego Chin wyzwoliła nowe żądanie obawy, rynku metali wykonał ogólnie. Nieco spadła średnia cena tygodniowa Złom aluminium, huty entuzjazm dla zamówień nie jest wysoka, a popyt jest stosunkowo niski,"powiedział Zhu Shanshan, analityk Zhuo Chuang.

Według informacji Fubao, zapasów, 341,000 ton w Szanghaju, 628,000 ton w Wuxi, 99 000 ton w Hangzhou, 76.000 ton w Gongyi, 209,000 ton w Nanhai, 51 000 ton w Tianjin, 25 000 ton w Linyi, Chongqing 24 000 ton, inwentaryzacje wlewki aluminium wyniosły 1.453 mln ton, spadek o 32 000 ton tygodniowo.

Huatai Futures powiedział, że w domu, aktualna cena aluminium jest znacznie poniżej średniej kosztów przemysłu i koszt nadal porusza się nieznacznie. W rezultacie zdolności produkcyjnej, produkcji elektrolityczne aluminium ze względu na straty w dalszym ciągu wzrasta. W chwili obecnej nowo dodane pojemność elektrolityczne aluminium jest nadal więcej niż zmniejszenie zdolności produkcyjnych i inwentaryzacji jest nadal 1.41 mln ton. W związku z tym nawet, jeśli bieżący stan destocking jest zachowana, obecną przepaść Szacowana wielkość podaży jest nadal niewystarczająca, aby szybko zmniejszyć zapasy ponad 1 mln ton, a niższego rzędu. Stopniowe wprowadzanie sezonowe poza sezonem, ceny aluminium oczekuje się pozostają słabe i lotnych.

Biorąc pod uwagę, że koszt niski kosztować regionach takich jak Shandong znacznie przekroczył aktualnej ceny aluminium, Huatai Futures uważa, że jeśli przedsiębiorstwa ze stopu aluminium w przyszłości zmniejszyć ich produkcji przez dużą ilość ze względu na straty, oczekuje się, że ceny aluminium będzie przestać spadać i odbicia, więc oczekuje się, aby usunąć wsparcie sezonu grzewczego. Poparcie, ale skuteczność wsparcia nadal zależy, czy będzie zmniejszenie produkcji aluminium elektrolityczne przedsiębiorstw na rynku. Z drugiej strony z punktu widzenia dynamicznego nowo dodane produkcji aluminium elektrolityczne w czwartym kwartale będzie wywierać presję na ceny aluminium, ale jeżeli cena spadnie ponownie, również wpłynie Potrzebowane nowych zdolności.

Oczekuje się odebrać popytu

Udział zapasów aluminium wykonywane również słabo. Shenwan aluminium wtórny przemysł indeks spadł o 35% od początku roku. Poszczególnych zasobów, takich jak Mingtai aluminium spadły 22.82% od początku roku.

Przemysłowych papierów analityk Qiu Zuxue powiedział, że cena elektrolityczne aluminiowe standard spadła do tej pory, i wyceny było bardzo niskie w ostatnich latach.

Ale w rzeczywistości, rentowność firm elektrolityczne aluminium ogólnie poprawiła się w ciągu ostatnich dwóch lat, a bilans jest stopniowo naprawiany. Z jednej strony cena akcji spadła gwałtownie, a z drugiej strony, odbicia zysku głównych firm w branży, która bezpośrednio doprowadziła do bieżącego niskie wyceny przedsiębiorstw elektrolityczne aluminium w ostatnich latach.

Qiu Zuxue wskazał, że pozytywne czynniki w przemyśle w dalszym ciągu gromadzić. Po pierwsze od rozwoju zdolności elektrolityczne aluminium została zmniejszona. Z jednej strony wskaźniki zgodności określenia pułapu zdolności produkcyjnej w branży; z drugiej strony poprawa warunków zasad zasilania Wojewódzkiego. Do tej pory zdolności produkcyjne elektrolityczne aluminium od początku roku jest rzeczywiście znacznie niższe niż oczekiwania rynku na początku roku. Po drugie, optymistycznie popyt na elektrolityczne aluminium w 2019 roku. W 2018 roku, ze względu na przyjazne dla środowiska produkcji na początku roku niektóre przedsiębiorstwa przetwórstwa produkcji i niektórych terminali popyt były opóźnione. Ponadto makro poziom de-leverage doprowadziły do mocno kapitału i ciśnienia od zewnętrznych zakłóceń, które doprowadziły do spadku ogólnego wzrostu popytu. W 2019 r. zużycie, sam oczekuje zwiększenia. W 2019 r. Zarząd uzupełnienie infrastruktury spodziewany jest wzrost wydatków na budowę nieruchomości oraz względna poprawa w produkcji i sprzedaży przemysłu samochodowego zwiększy zużycie aluminium elektrolityczne.

Południowo-zachodniej części papierów wartościowych uważa, że w ramach polityki reformy po stronie podaży, efekt aluminium elektrolityczne popycie jest znaczący; limitów produkcji przyjazne dla środowiska prowadzą do wyższych kosztów surowców, a wielkość podaży jest zablokowany; w pierwszych trzech kwartałach zużycie aluminium elektrolityczne zwolnił, a z ożywienia przemysłu przetwórczego, oczekuje się odebrać w przyszłości popytu. Ceny aluminium.