19@zl-alu.com +8618825982330
Drzwi i okna Wytłaczanie profili aluminiowych powinno być gładkie, istnieją poziomy

Drzwi i okna Wytłaczanie profili aluminiowych powinno być gładkie, istnieją poziomy

May 27, 2017

(A): profili aluminiowych do drzwi i okien są stale dobrane w zależności od materiału, grubości, wielkości, wymagań twardości, wymagań wydajnościowych tego samego podobnego profilu stopu aluminium drzwi i okien, umieszczonego w tym samym piekarniku do starzenia się. Tymczasowe profile wytłaczania drzwi i okien w celu ścisłego przestrzegania profilu pieca, odpowiadającego procesowi starzenia się w celu ścisłej eksploatacji, nie mogą być zmieniane, a nie perfumeryjne.

(2): zwracać uwagę na wentylator cyrkulacyjny, cyrkulacyjne działanie wody chłodzącej, zwracać szczególną uwagę na przestrzeganie ogrzewania zapłonu, błędu temperatury pieca, szybkości nagrzewania pieca, izolacji i zwrócić uwagę na bezpieczeństwo i uszczelnienie podnośnika drzwiowego.

(C): środowisko spalania w wysokiej temperaturze, zwracać uwagę na wycieki oleju i gazu, wentylację, zwrócić uwagę na bezpieczeństwo.

(D): podnośnik załadowczy i rozładowywany Należy zwrócić uwagę na upadek, zwracać uwagę na ruch i ramę materiału przy zachowaniu bezpiecznej odległości.

(5): drzwi i okien profili aluminiowych profilowania profili jest ściśle zabroniony personel, musi wejść do pracy pieca musi być odpowiednio zabezpieczona i musi mieć dorosłych do przestrzegania ochrony. Piec zapobiegający palnym i wybuchowemu materiałowi jest zabroniony do pieczenia, ogrzewania, spania i innych nieprodukcyjnych zastosowań.

(6): Różne wymogi dotyczące przetwarzania danych w profilu, a nie materiał i pudełko, powinny być oparte na wymaganiach związanych z przetwórstwem wraz z kartą procesową (wezwaniem do produkcji) zostały przekazane do sektora produkcyjnego. Prawidłowo zrobić proces rekordów formularza, w celu sprawdzenia. Klasa zmian powinna wyjaśnić sytuację na służbie.

Drzwi i okna profili aluminiowych i wytłaczania profili drzwi i okien aluminium stopu więcej więcej profili drzwi i okien profili aluminiowych technologii wytłaczania, czasami nazywana technologią wytłaczania matryc, jest zastosowanie różnych skutecznych metod procesu, aby zoptymalizować różne czynniki procesu, w Forma na równoczesnym wytłaczaniu wielu (n ≧ 2) tych samych lub różnych profili aluminiowych do drzwi i okien oraz profili aluminiowych do wytłaczania profili drzwi i okien, a także proces dalszego wytwarzania wykwalifikowanych produktów tej technologii, jego główne cechy Są:

① skuteczne środki procesowe i optymalizacja czynników procesowych, takie jak kompozycja stopu są jednolite, oczyszczanie drobne ziarna i oczyszczanie za pomocą wysokiej jakości wlewków przetwarzających; Wysokiej jakości formy; Poprzez wyciskanie drabiną wlewków, optymalizację parametrów prędkości i temperatury wytłaczania, w celu uzyskania izotermicznych warunków wytłaczania. Jest ważną cechą technologii.

② bardziej skromne, to jest n ≧ 2. Liczba korzeni i wytłaczarki, cylinder wytłaczający, wielkość formy i odmiany produktu, itp., Takie jak 12500t wytłaczarka ¢ 650mm rurki wytłaczarki z formą ¢ 1300mm, można ścisnąć więcej niż 50 małych Średnica profili aluminiowych do drzwi i okien, profili aluminiowych do drzwi i okien, profili aluminiowych. W 2500t wytłaczarce ¢ 230mm z wytłoczonym cylindrem z otworem dielektrycznym 425mm można wycisnąć cztery profile aluminiowe drzwi i okien profili aluminiowych (6063) i profili pustych okien.

③ synchronizacji, czyli więcej produktów w tym samym czasie do tej samej prędkości z otworu matrycy, przepływ powinien być gładki, są poziomy, gładka powierzchnia, prosty, łatwy do śledzenia procesu.

④ Wytłaczanie profili wytłaczanych z profili aluminiowych do drzwi i okien, niezbędny proces następcze (np. Podwójna trakcja, precyzyjna woda, mgła, gaśnienie gazu, piła przerywana, automatyczne rozciąganie i precyzyjne piłowanie itp.) Mogą wytwarzać wysoką jakość Profile drzwiowe z aluminium Wytłaczanie Wytłaczanie profili aluminiowych profili drzwi i okien.