19@zl-alu.com +8618825438762
Warsztaty elektrolizy Bezpieczeństwo Środki lata

Warsztaty elektrolizy Bezpieczeństwo Środki lata

Jul 09, 2018

Letnie środki bezpieczeństwa w warsztatach elektrolizy


Lato to najbardziej niekorzystny sezon na produkcję elektrolizy. Jest sezon letni. Aby zapewnić bezpieczeństwo i stabilność zbiornika do elektrolizy, sformułowano następujące środki:


1. Odpowiednio dostosować parametry techniczne, aby zapewnić gwarancję techniczną dla stabilnej pracy koryta.

2. Ściśle zrozumieć jakość pracy. Przywódca drużyny i elektrolizer muszą przestrzegać całego procesu wytłaczania aluminium, a wartość 24H jest mierzona, aby uniknąć nieprawidłowości po operacji.

3. Wdrożyć system odzyskiwania pozostałości węgla. Wymagane jest wydobycie z różnych otworów i słupów, aby zapewnić normalną pracę anody bez długiego worka i depolaryzacji.

4, w celu zapewnienia dokładności wyciskania aluminium z pojedynczym wycięciem, przestrzegaj zasady "produkcji i ile", nie naciskaj aluminium, ale nie ryzykuj więcej, aby przez długi czas można było zachować uzasadnione warunki techniczne.

5, wykonać dobrą robotę w kontroli sprzętu i konserwacji, zwłaszcza ważne wyposażenie, takie jak dźwig do podnoszenia paczki w celu zapewnienia wykorzystania sprzętu.

6. Stosunek molekularny czerwonej dziury w otworze chłodzącym zwiększa się o 2,7-2,9, a inne warunki są wzmacniane, aby sprzyjać tworzeniu się pieca. Po zniknięciu zaczerwienienia stosunek molekularny obniża się do 2,70 lub mniej.

7. Zaimplementuj efekt systemu kontroli otworu wentylacyjnego, aby zapobiec długotrwałym skutkom wysokiego napięcia, szczególnie starych zbiorników i anormalnych zbiorników. Kontrola patrolu zostanie wzmocniona w ciągu 2 godzin po wystąpieniu efektu, a nieprawidłowości, takie jak zaczerwienienie, zostaną wykryte na czas, aby zapobiec wyciekowi.

8. Wzmocnij manipulowanie spadkiem ciśnienia urządzenia, aby było to rutynowe działanie, aby zwiększyć efektywną odległość biegunów i poprawić wykorzystanie energii elektrycznej.

9. Raz w miesiącu sprawdzaj izolację portu zwarciowego, zwłaszcza śrub słupka C, i postępuj z nimi na czas.

10. Upewnij się, że materiały i leki na lato są wystarczające, poważnie wdrażaj prace związane z zaopatrzeniem w wodę i wykonuj dobrą robotę w zapobieganiu i chłodzeniu cieplnemu.

11. Wykonuj codzienne czynności kontrolne, konserwacyjne i naprawcze na wielofunkcyjnych sprężarkach powietrza żurawia i układach hydraulicznych w różnych dzielnicach.

12. Sprawdzić i naprawić warunki smarowania mechanizmu przeniesienia napędu żurawia, reduktora, zbiornika oleju górnego i dźwigu.

13. Napraw i wymień uszkodzenia płyty typu koryta, aby uniknąć wypadnięcia powietrza.

14. Wykonaj ćwiczenia zapobiegające wypadkom, aby poprawić organizację lidera drużyny i możliwości jej obsługi, zmniejszając w ten sposób wskaźnik wypadków.

15. Wykonując dobrą robotę w zapobieganiu i chłodzeniu cieplarnianym, znajdź sposoby na zmniejszenie pracochłonności pracowników, wykonuj dobrą robotę w pracy ideologicznej pracowników, ustabilizuj siłę roboczą, racjonalnie organizuj miesięczną i roczną pracę dla pracowników, wdrażaj urlop system, zapewnij uczestnictwo personelu i zapewnij bezpieczeństwo koryta. Lato tworzy subiektywne warunki.

16. Szkolenie w zakresie bezpieczeństwa pracowników i operacji biznesowych w czerwcu oraz dzięki umiejętnościom bezpiecznej obsługi pracowników, praca może przebiegać sprawnie.

bending profile 8001.jpg