19@zl-alu.com +8618825982330
Profile wytłaczania profili aluminiowych Foshan pokazują swoje moce w gospodarce Zimowy wzrost kontra kontrahentów

Profile wytłaczania profili aluminiowych Foshan pokazują swoje moce w gospodarce Zimowy wzrost kontra kontrahentów

Apr 24, 2018

Foshan profili aluminiowych profili wytłaczania pokazują swoje własne moce w gospodarce zimny contrarian wzrostu

Światowa gospodarka wciąż jest powolna, a tradycyjne branże wytwórcze napotkały wiele wyzwań. Wraz z popytem ze strony chińskiego przemysłu nieruchomości i przemysłowego przemysłu aluminiowego w przeszłości, przemysł wytłaczania aluminium zrobił wielkie postępy. W związku z umocnieniem kontroli państwa nad rynkiem nieruchomości w ostatnich latach, jak firmy z profilu aluminiowego mogą cieszyć się takimi samymi "dobrymi dniami", jak w przeszłości?

Chociaż cały przemysł zmierzył się z problemem niedopasowania produkcji i sprzedaży, wiele wiodących firm z branży aluminium Foshan nie czuje się zbytnio "chłodno", dostosowując strukturę i rozszerzając rynek.

Nierówna produkcja lub sprzedaż lub słabość rynku

Chociaż status quo branży jest taki sam, okazuje się, że przedsiębiorstwa Foshan nie boją się konkurencji, a każdy z nich ma własną siłę. Wiodące przedsiębiorstwa z branży profili aluminiowych w Foshan osiągnęły w ubiegłym roku wzrost w kierunku odwrotnym dzięki dostosowaniu strukturalnemu i ekspansji rynkowej i nadal optymistycznie patrzą na prognozy rynkowe na nowy rok.