19@zl-alu.com +8618825982330
Goście z Sułtanatu Omanu Odwiedzający Guangdong Zhonglian Aluminiowy Facotry

Goście z Sułtanatu Omanu Odwiedzający Guangdong Zhonglian Aluminiowy Facotry

Dec 28, 2018

Wybitni goście z Sułtanatu Omanu odwiedzającego Guangdong Zhonglian Aluminiowy Facotry


2018 to 40. rocznica nawiązania stosunków dyplomatycznych między Chinami a sułtanatem Omanu. W połowie roku obchodziliśmy 40. rocznicę nawiązania stosunków dyplomatycznych między Chinami w Pekinie i Kantonie, z 8. Konferencją Ministerialną China-Arab Cooperation Forum.

Sułtanat Omanu ma długą historię. Już w szóstym wieku naszej ery obie strony pokonały przeszkody na odległość i utworzyły "Morski Szlak Jedwabny" przez Sohar i Kanton, które stanowiły pomost dla wymiany przyjaźni, gospodarki, handlu i kultury. I nadal świadkami dobrobytu dwóch krajów. Dzięki tym negocjacjom obie strony podpisały szereg umów o współpracy w dziedzinie energii, ochrony środowiska i rolnictwa.

微信图片_20181228173437

Ivy Zheng, dyrektor generalny departamentu zamorskiego Guangdong Zhonglian Aluminium Co., Ltd., uczestniczył w targach projektowych i podzielił się infrastrukturą budowlaną i przemysłem ochrony środowiska z bardzo silną przewagą gości Sułtanatu Omanu. Jako filar w Chinach, mamy nie tylko przewagi technologiczne, ale także przewagi technologiczne. Ważniejsze jest to, że mamy także zalety związane z wydajnością, zostańmy liderami branży i zdecydowanie angażujmy się w innowacje oraz dostarczaj lepsze usługi i produkty. Współpraca z Omanem w zakresie zaawansowanych technologii, materiałów budowlanych, ceramiki i rolnictwa w obszarze Guang-Fo zostanie jeszcze bardziej pogłębiona. Z drugiej strony rozszerza się na zewnątrz i poszukuje współpracy z Afganistanem w zakresie nieruchomości, dekoracji domów, projektów budowlanych i przemysłowych.

QQ图片20181226102512IMG_7182

Goście delegacji Sułtanatu Omanu również odwiedzili fabrykę aluminium w Zhonglian drugiego dnia po spotkaniu. Zhonglian Aluminium przeprowadził prostą i uroczystą ceremonię przyjęcia i wymienił krótkie spotkania, aby pomóc gościom zrozumieć historię fabryki i zalety produktów. Odwiedzając warsztaty, goście wyrazili zrozumienie produkcji i kultury firmy.

QQ图片20181227140215

IMG_7185