19@zl-alu.com +8618825438762
Jak utrzymywać drzwi aluminiowe i profil okienny w systemie Thermal Break?

Jak utrzymywać drzwi aluminiowe i profil okienny w systemie Thermal Break?

Jan 10, 2018

Jak zachować aluminiowe profile drzwi i okien z aluminium łamanego termicznie?


1, Aluminiowe drzwi i okna nie mogą być czyszczone zwykłym mydłem i detergentem, nawet jeśli używa się proszku do odkażania, czyszczenia toalet i innych mocnych środków czyszczących na bazie kwasów i zasad. Dostępne z miękką ściereczką szmatką lub neutralnym detergentem.

2, Uszczelnianie blaty i szkło z tworzywa sztucznego jest zapewnienie, że termiczne drzwi i okna aluminiowe uszczelnione, izolacja i wodoodporny klucz, jeśli są gotowe do natychmiastowej naprawy, wymiany.

3, oczyścić drzwi i okna z aluminium, nie stąpać na ramie aluminiowej, nie może ciągnąć ramy dla wsparcia.

4, Po deszczowy dzień, należy natychmiast przetrzeć szkła i krople deszczu, szczególną uwagę na zsyp wody. Zsuwnia z długim, zwiększonym tarciem, dodać trochę oleju lub pokryta warstwą oleju parafinowego.

5, Często sprawdzić aluminiowe drzwi i okna z przekładką termiczną ze ścianą na złączu, jeśli łatwo jest dokonać całkowitego odkształcenia ramy, drzwi i okien nie można zamknąć, uszczelnić. W tym momencie należy poluzować luźne połączenia śrubowe, np. Poluzować stopkę śruby, zastosować klej epoksydowy do niewielkiej ilości cementowego uszczelnienia cementowego.

6, drzwi i okna z aluminium łamane termicznie powinny być lekkie, delikatnie pociągnąć, popychać i ciągnąć wzdłuż jego naturalnych; stwierdzili, że istnieją trudności nie do użycia siły, należy najpierw wykluczyć błąd. Zanieczyszczenie, deformacja jest główną przyczyną trudności z przesuwaniem aluminiowych drzwi i okien, aby zachować czystość ramy drzwi, zwłaszcza czyszczenie przesuwnych szczelin. Można zassać szczelinę odkurzacza, a drzwi uszczelnić górną część popiołu.

7, Zawsze sprawdzaj śruby, wałek pozycjonujący, podparcie wiatru, sprężynę, wymianę uszkodzonych części, aluminiowe drzwi i okna wrażliwych części. Regularnie dodawaj smary, aby zachować czystość i elastyczność.

zhonglian aluminum 1701.jpgzhonglian aluminum 1706.jpg


Okna aluminiowe z aluminium łamanego

okna aluminiowe z moskitierą