19@zl-alu.com +8618825438762
Przemysłowy profil aluminiowy Kontrola temperatury; Zmniejsz mieszankę powietrza

Przemysłowy profil aluminiowy Kontrola temperatury; Zmniejsz mieszankę powietrza

Jul 03, 2017

Industrial Aluminium Profil metoda oczyszczania jest powszechnie używany, ze względu na złożone wyposażenie, wymagania procesowe są wysokie, w celu zapewnienia najlepszego efektu wstępnego leczenia, musi być z następujących aspektów wzmocnienia zarządzania:

1. Wzmocnienie procesu Guangli, ścisła realizacja procedur operacyjnych, sprawdzić stan pracy każdego dnia, zawsze przestrzegać parametrów procesu. Zabrania się stagnacji obrabianego przedmiotu w urządzeniu, aby nie rdzewić.

2. Zanotować jakość mycia, obrabiany przedmiot w procesie odtłuszczania, powierzchnię pozostałości, jeśli nie umyć, wpływając na jakość produktu. Dlatego konieczne jest usunięcie pozostałości z powierzchni obrabianego przedmiotu, aby usunąć ją z wody. W produkcji przemysłowej, w celu zaoszczędzenia wody, przemysłowy profil aluminiowy do mycia wody jest na ogół poddawany recyklingowi, więc przemywanie będzie stopniowo zabrudzone środkiem czyszczącym. W celu zmniejszenia stopnia zanieczyszczenia, po pierwsze, należy starać się zmniejszyć zanieczyszczenie płynu czyszczącego w trakcie obróbki przedmiotu obrabianego przedmiotu. Również należy rozważyć wielopoziomowe mycie, zwykle dwa mycia wodą, a niektóre procesy lub czystego mycia wody. Po pierwszym poziomie płukania wodą maksymalna plama nie przekracza jednej dziesiątej poprzedniego czyszczenia przedmiotu obrabianego, tak że wtórne czyszczenie pozostałego stężenia przedmiotu obrabianego wynosi tylko oryginalne stężenie jednego procenta. W uzupełnieniu czystej wody, stosowanie przeciwprądowy dodatek do oszczędzania wody.

3. Pianka i jej kontrola w sprzęcie metalowym, produkcja lub usuwanie pianki jest ważna w procesie wstępnej obróbki. Pewna ilość piany jest korzystna dla niektórych procesów obróbki, ale jakość przemysłowego środka czyszczącego do aluminium nie zależy od liczby pęcherzyków, a w strumieniu wymagany jest środek czyszczący do niskiej piany lub nie może być wytwarzana masa normalna. Wspólna metoda defoowania: dodawanie środków przeciwpiennych; Przy użyciu środka niskopieniącego środka powierzchniowo czynnego; Kontrolować temperaturę; Zmniejszyć mieszanie powietrza i tak dalej.

Degreaser formuła, ze względu na jedną grupę efekt środka czyszczącego jest słaba, więc produkcja przemysłowych aluminium rzadko używane, ogólne zastosowanie wieloskładnikowych, złożonych środków czyszczących, ponieważ silna podstawa, słabej bazy, polimeryzacji nieorganicznych soli, Powierzchniowe czynniki aktywne i tym podobne są odpowiednio zmieszane ze środkiem czyszczącym i można wykazać odpowiednie właściwości czyszczące, a sprawność czyszczenia może być znacząco poprawiona. Szczególnie po dodaniu niewielkiej ilości środka powierzchniowo czynnego można podwoić się, aby poprawić skuteczność czyszczenia, aluminiowy przemysł przemysłowy Aluminium profil przemysłowy środek czyszczący może być czyszczony zgodnie z rodzajem oleju, aluminium części materiału, metod czyszczenia i tak dalej przez eksperyment do ustalać.