19@zl-alu.com +8618825982330
Przemysłowe aluminiowe profil światła i sztywność, proste i piękne

Przemysłowe aluminiowe profil światła i sztywność, proste i piękne

Nov 02, 2017

Przemysłowe profil aluminiowy, jak sama nazwa wskazuje jest swego rodzaju aluminium jako głównego surowca, materiału, stopu, dodano metalu jest inny, liczba różnych wydajności i aplikacji będzie inny, kupujemy przemysłowe profil aluminiowy, musimy Zwróć uwagę w tym miejscu. Więc jakie są cechy profile przemysłowe profil aluminiowy? Tu będzie przyjść razem zrozumieć następnego bar。

1, użyj przemysłowe profil aluminiowy zakres: jego unikalny dźwięk dekoracyjne, Doskonała izolacja, izolacja i recyklingu jest szeroko stosowany w dziedzinie budowy, ale z racji jego jeden wytłaczania i wysokie właściwości mechaniczne i fizyczne, dobre Przewodność cieplna i wytrzymałość właściwa; nadaje się do ramy maszyny, wspornik, drzwi, Automatyka przemysłowa sprzętu, fabryki i stacje robocze, półki, pojemniki, drabiny i tak dalej.

2, wygody Budownictwo przemysłowe profil aluminiowy: modułowe i wielofunkcyjny, bez potrzeby projektowania złożonych i przetwarzania, można szybko zbudować idealny sprzęt mechaniczny płaszcz.

3, modelowanie przemysłowe profil aluminiowy, piękne i praktyczne: światło i sztywność, prosty i piękny wygląd bez malowania.

4, przemysłowe aluminiowe profil rozszerzeń: unikalne Rowek teowy, projektowanie, montaż elementów bez konieczności usunąć profil, nakrętka śruby można zainstalować w dowolnej pozycji, zmodyfikowany sprzęt jest proste i szybkie.

Z punktu widzenia aplikacji, przemysłowe analizy producentów przemysłowych profil aluminiowy, branży budowlanej jest nadal głównym zakresem zastosowania przemysłowe profil aluminiowy, znacznie bardziej niż inne obszary konsumpcji, zużycie roku, w 2009 roku jego całkowitego zużycia stanowiły 63% przez region, Ameryka Północna, Europa i innych rozwiniętych obszarów przemysłowych profil aluminiowy w sektorze przemysłowym, średni odsetek zużycia ma więcej niż 50%, podczas gdy w Chinach Produkcja przemysłowa profil aluminiowy w sektorze przemysłowym jest tylko około 30%, udział konsumpcji przemysłowej jest stosunkowo niski.

Przemysłowe aluminiowe profil produkcji i przetwarzania, twardość jak kontroli jest kluczem, lekko bez zastrzeżeń, to daje użytkownikom kłopotów, teraz udostępnić następujące metody, zapraszam do wymiany, uczenia się!

1, rama aluminium wytłaczanie nie można zbyt blisko, między materiału i materiału powinny być oddzielone, w szczególności, nie jest wentylacja małe materiału, grubości materiału interwału jest większa, rur i mały materiał, arkusz materiału razem kiedy pole, materiału rury umieścić następujące sprzyja regularny cykl dopływ powietrza.

2, temperatura zestaw i kontroli: zwykle, temperatura i temperatura powierzchni jest pewnego błędu, ustawić temperaturę tabeli według aktualnej temperatury pieca, aby ustawić i zwrócić szczególną uwagę na wahania temperatury.

3, aluminium starzenia się izolacji: ściśle zgodnie z wymaganiami procesu czas starzenia się właściwe, aby zapobiec starzenia się lub godziny nadliczbowe spowodowane twardość to za mało.


4, piece aluminiowe zainstalowany przed 6xxx innych specjalnych stopów i zwykłych stopu 6063 oddzielnych pieca starzenia się, z przyczyn do produkcji jest rzeczywiście sam starzenia pieca, do podjęcia procesu specjalnego stopu do starzenia się.