19@zl-alu.com +8618825438762
Profil aluminiowy przemysłowych, aby zapobiec brakowi starzenia lub nadmiernej twardości

Profil aluminiowy przemysłowych, aby zapobiec brakowi starzenia lub nadmiernej twardości

Oct 24, 2017

Przemysłowe profil aluminiowy w produkcji i przetwarzania, jak twardość kontroli jest kluczem, lekko niekwalifikowanych, zapewnia użytkownikom kłopotów, to jak rozwiązać twardość stopu przemysłowe profil aluminiowy zbyt niskie?

1, ustawienie i kontrolę temperatury aluminiowe starzenia: zwykle, tam jest jakiś błąd w czasie starzenia się pieca i starzenia się piec, Ustawianie tabeli temperatury należy ustawić zgodnie z rzeczywistą temperaturą pieca, Chiny z recyklingu miedzi technologii i rynku i zapłacić szczególną uwagę na wahania temperatury starzenia.

2, aluminiowy profil starzenia się izolacji: do ściśle zgodnie z wymaganiami procesu starzenia się, czas izolacji powinny być odpowiednie zapobiec brakowi starzenia lub nadmierne i prowadzić do twardości.

3, aluminium wytłaczanie pole nie może być zbyt gęsta, tworzywo oraz materiał między interwału, w szczególności nie wentylowane małych materiałów, grubsze odstępy więcej być większy, rur i małe, arkusz materiału wraz z polem, rury do wysadzenia powierzchni tak że sprzyja cyklu starzenia się, aby wysłać wiatr.

4, materiał aluminium przed piecem być 6xxx innych specjalnych stopów i zwykłych stopu 6063 oddzielnych pieca starzenia, ponieważ produkcji powodem jest naprawdę się z pieca, starzenie się, stop specjalny do podjęcia procesu starzenia się.

Przemysłowe profile profil aluminiowy w obróbce powierzchniowej będzie produkować dużo ścieków i ścieków ma pewną ilość substancji szkodliwych, zwolniony, jeśli nie postępuje, będzie mieć wpływ na środowisko, następnie przemysłowe aluminiowe Profil użytkownika ścieków z technologii oczyszczania ścieków, następujące specjalnie rozumiemy.

1. źródła i rodzaje obróbki ścieków z profili aluminiowych

Aluminium do oczyszczania powierzchni ma wstępne oczyszczanie oleju i po wodzie kwas mycia, alkaliczne mycie wodą po alkalicznego, kwaśne umyć wodą, po trawienie, umyć woda kwasowa po utlenieniu, kwaśne odpady alkalicznych kwasu, odpadów i małe elektroforetycznego malowania ścieków produkowane przez ni2 +, sn2 +, kwaśne mycia wodą, elektroforeza urządzenia wymiany jonowej farby. Ścieków miesza się z kwaśnym, zawierające al3 +, ni2 +, sn2 +, sn4 +, +, cr3 + i inne kationy, a także $modeltype, F, $modeltype, cl, alo2, ac- i innych anionów, przemysłowe profil aluminiowy, jak również środków powierzchniowo czynnych i żywice akrylowe i inne organiczne związków. Odpady wytwarzane przez Odtłuszczanie odpadów i neutralizacji kwasu siarkowego, produkowane przez utlenianie kwasu siarkowego, odpadów cieczy wytwarzanej przez farbowanie, odpady akrylowa cieczy wytwarzanej przez elektroforetycznego malowania i ni2 +, F i innych odpadów płynnych, produkowane przez uszczelnienie otworu.

2. środki w celu zmniejszenia ścieków i odpadów wody emisji

Metody redukcji ścieków i ścieków mają uzasadnioną kontrolą czasu i kontroli kąt załadunku, aby zmniejszyć ilość płynu, zbiornik i do zmniejszenia zużycia za pomocą dwóch poziomu trzech przeciwprądem płukania. Po preparat i odtłuszczania, umyć woda służy do mycia po alkalicznego i wody umyć po utleniania jest używany dla kwasu wytrawiania i odtłuszczania po praniu. Ponadto w celu zmniejszenia lub uniknięcia ścieków i odpadów płynnych emisji, linii produkcyjnej powinny opracować i wykorzystać szereg urządzeń do odzyskiwania, takich jak kwas akwaforta alkalicznych korozji urządzenia do odzyskiwania, anodyzowanego aluminium urządzenia, urządzenia do odzyskiwania, kolor ro urządzenia do odzyskiwania, farby przemysłowe profil aluminiowy elektroforezy RO odzyskiwania urządzenia, korzystanie z tych urządzeń do odzyskiwania można zmniejszyć ilość ścieków i odpadów płynnych emisji do maksimum, w tym samym czasie, maksymalne obniżenie kosztów produkcji.

3. zasady i metody oczyszczania ścieków z obróbki powierzchniowej profil aluminiowy

Ścieki produkowane przez powierzchnię aluminium profil jest głównie kwasów i zasad ścieków, zawierających małe ilości szkodliwych anionów i kationów, takich jak ni2 +, sn2 + i F, i metoda leczenia jest neutralizacji kwasowo zasadowej. Ścieków ogólnie zakłada kwasowość, należy dodać neutralizacji alkalicznego, regulacja wartości ph do 7-8,5. W tym samym czasie w procesie kationowe al3 +, ni2 +, sn2 +, cr3 + i tak dalej, powstawania opadów wodorotlenku. Za pośrednictwem medium i sedymentacji pompy wody do koryta kondensatu, w tym samym czasie z ilościowym pompy do rozpuszczonego poliamid flokulant i ścieków kondensacji, kondensat po ścieków do zbiornika sedymentacji, Metoda sedymentacji ma pochylona płyta opady Metoda, Metoda flotacji powietrza przemysłowe profil aluminiowy, Metoda odśrodkowa opady, autor uważa, że użycie metody odśrodkowe sedymentacji jest stosunkowo stabilny, po opadach , Klarowna ciecz wchodzi zbiornik absolutorium lub zbiornika po przepełnieniu od ujścia górnych przepełnienie.