19@zl-alu.com +8618825438762
Kuang Wenfeng, dyrektor generalny Guangdong Zhonglian Aluminium Co., Ltd. oraz prezes Dali Chamber of Commerce

Kuang Wenfeng, dyrektor generalny Guangdong Zhonglian Aluminium Co., Ltd. oraz prezes Dali Chamber of Commerce

Oct 29, 2018

Przystojny ze światłem: Wrażenie Kuang Wenfeng, dyrektor generalny Guangdong Zhonglian Aluminium Co., Ltd. i prezes Izby Handlowej w Dali

 

the CEO of Zhonglian aluminum profile

W styczniu 2018 r. Odbyło się trzecie walne zgromadzenie Foshan Nanhai Dabitumen - Izba Handlowa, Guangdong Zhonglian Aluminium Co., Ltd. Dyrektor generalny Kuang Wenfeng, wybrany na nowego prezydenta.

Pod kontrolą myślenia inercyjnego, moje podświadome wrażenie: nowy prezydent jest tradycyjnym przedsiębiorstwem do setek milionów produkcji i sprzedaży, zarządzania i przywództwa ponad 600 pracowników ogólnego menedżera, który powinien być wyrafinowanym wizerunkiem przedsiębiorcy. Jednak kiedy spotkałem się z dyrektorem generalnym Kuang Wenfeng, który urodził się w 1988 roku, zobaczyłem jasnego, przystojnego, lśniącego chłopaka z sąsiedztwa.

Zręcznie uśmiechnął się do herbaty kung fu i poprosił wszystkich o zajęcie miejsca. Wywiad przeprowadzono na lekkim czacie.

Jako "pokolenie Genesis II", powinien on być grupą "self-halo", ale rozumieć jego proces wzrostu, powinien być opisany z "chwały własnej" bardziej odpowiednim.

Tym, co odróżnia Xiao Kuanga od większości pokoleń "Generacji II", jest to, że odważy się zacząć od zera, zacząć od dołu i wprowadzać innowacje poza nią. Mimo że jego rodzina jest gęsta, każdy krok jego życia osiąga się dzięki własnym wysiłkom, aby udowodnić swoją osobistą wartość. Po ukończeniu szkoły średniej w Shimen, ukończył Uniwersytet Techniczny w Guangdong i zdobył specjalizację w zakresie administracji biznesowej. Ukończył studia w 2009 roku, nie wyjechał za granicę, aby studiować jak inni zamożni studenci, ale zabrał ośmiu swoich kolegów z klasy do fabryki ojca, aby rozpocząć karierę zawodową. Początkowo uczył się sprzedaży, prawie cały czas w wizytach służbowych klientów, podróży do innych prowincji, zaaklimatyzowanych do wody i gleby, jedzenia i spania nie jest czymś powszechnym, takim biegiem przez trzy lata. W ciągu ostatnich trzech lat znał klientów dużych i małych przedsiębiorstw.

 


the CEO of Zhonglian aluminum profile2

 

 

Pracowity i sumienny, deszcz lub blask robią trzy lata pracowników sprzedaży, nie znają prawdy ludzi, nie wiedzą, że to jest przyszły następca tego przedsięwzięcia. Początkowo przyniósł aureolę, w oczach innych również ujrzał godny pozazdroszczenia halo, ale halo za wytrwałości i wysiłków, zdobył wysoką pochwałę i afirmację rodziców. Ponadto, w każdej drobnej materii, mają własne wymagania, nie ze względu na wygodę i pobłażliwość, nie ze względu na ciężką pracę, aby zrezygnować z pościgu, sumiennie rzeźbić swój własny proces, młotkiem uderzać młotkiem o samowzmacniające się ostrzenie, tworząc świecącą "generację" II "następca.

Kuang Wenfeng, dyrektor generalny słońca z własnym blaskiem, pokazuje swoje dobre zachowanie i moralny charakter jako: życzliwość dla dobra innych, samodoskonalenie zakorzenione w sercu, samoświadomość bez ostrzeżenia, wolność oparta na powściągliwości.

 

Życzliwość dla innych

Przykład 1: Kiedy był na studiach, jego współlokatorzy mieli koleżanki z odległych górskich obszarów. Aby pomóc swoim kolegom w znalezieniu pracy, zaprosił ich do pracy w rodzinnym biznesie po ukończeniu studiów. Począwszy od sprzedaży w pierwszej linii, niektórzy studenci zostali przydzieleni do stanowisk kierowniczych, a ci uczniowie pomagają teraz generałowi Xiao Kuang w otwieraniu obszarów odważnych i doświadczonych pionierów.

Przypadek drugi: stołówka pracownicza, większość przedsiębiorstw jest zapraszana lub zlecana stronom trzecim. Tak czy inaczej, istnieją zarówno zalety, jak i wady. Aby umożliwić personelowi dobre odżywianie, Xiao Kuang zawsze wymyślał półzamknięty sposób. Ponadto, aby zapewnić wyżywienie pracowników, firma przygotowuje również dwie potrawy dla pracowników, którzy mają wolny posiłek, zasadniczo utrzymując standard czterech posiłków dziennie.

W duchu subtelności, nic dziwnego, że obrót pracowników China United Aluminium Corporation jest bardzo mały i istnieje wiele przypadków dobrych dyrektorów generalnych traktujących swoich pracowników jako członków rodziny.

Kultura zakorzeniona w sercu

Bez pokazu, bez chmur. Jego sposób robienia rzeczy jest cichy, nigdy się nie popisuje, serce ma wielkie piękno, ale nigdy nie mów zbyt wiele, skromne jak pełne kłosy pszenicy, dojrzała mentalność, spokojna i obojętna, nie odsłaniaj gór. Zawsze podkreślał, że jego przedsiębiorstwo musi uczyć się więcej od wiodących przedsiębiorstw, produktów dla przedsiębiorstw do innowacji, zaawansowanych technologii. Obecnie personel techniczny i techniczny został wysłany w celu zbadania produkcji i produkcji specjalnych stopów aluminium oraz niewielkiej liczby zamówień o wysokiej wartości. W rozmowie nie ma wyrazu, jak ciężko pracowali, aby osiągnąć dzisiaj, jak trudno utrzymać roczną produkcję i sprzedaż setek milionów dolarów na podstawie wzrostu. Rozmawiali tylko o swoich etapach pracy, zawartości i sposobach pracy. I znowu i znowu podkreślali, że to ojcowie, którzy stworzyli przedsiębiorstwo, ustanowili Jiangshan, teraz zarządzanie przedsiębiorstwem zostało zinstytucjonalizowane, naukowe, własne bardzo zrelaksowane, bardzo szczęśliwe.

 

Zhonglian aluminum profile1

Warsztat aluminium w Zhonglian

Jest inteligentny i inteligentny. Jest szybki w działaniu i pełen słów. Spokojna i spokojna, darmowa i łatwa.

Nie potrzebujesz przypomnień

Towarzysz samopielęgnacji: Jako młody ojciec dwojga dzieci, towarzyszący ich dzieciom, aby dorastały, towarzysząc rodzicom jako priorytet. Zabierzcie dzieci w górę i w dół osobiście, a także łączcie się z rodziną w święta. Ojciec prezesa przedsiębiorstwa czuje się jak nauczyciel i przyjaciel, ale jest bardziej czciany, ale bardziej serdeczny.

Świadomie ograniczone wydatki: czasami jedzenie poza domem to także regularne stoisko i trochę wina. Największy wydatek w życiu to podróżowanie i nic więcej nie potrzebuje pieniędzy.

Świadomie ustal czas: jako dyrektor korporacyjny, aby zajmować się tak wieloma rzeczami, ale także towarzyszyć członkom rodziny, jak zorganizować czas, w jaki sposób energia jest tak obfita? Odpowiedział, że nauka korzystania z fragmentacji czasu jest kluczem do poprawy wydajności pracy. Cały czas pracuję i towarzyszę mojej rodzinie.

Tylko wolny czas na osobiste hobby, ćwiczenia fizyczne, grę w koszykówkę, golf, fitness i relaks, na własną dobrą energię elektryczną, z pełnym zaangażowaniem w pracę.

 

the CEO of Zhonglian aluminum profile3

Jako golfista czasami odpręża się.

Życie jest bardzo realne i bardzo chude, ale życie zawsze wymaga temperatury i słońca. Osoba z własnym słońcem, z głębi serca dała początek ciepłej i wygodnej rodzinie; osoba z własnym światłem, naturalnie wyemituje inną chwałę. Piękno jego słońca sprawia, że ludzie czują, że osoba z zewnątrz do wnętrza, jest czysta zamiata, istnieje poczucie świętej uroczystej ceremonii. Swoje własne światło nie tylko może bezpiecznie umieścić w złożonym, drobiazgowym życiu zawodowym, ale także może mieć inne życie pod słońcem.

Wolność oparta na ograniczeniach

Xiao Kuang powiedział w wywiadzie, że jest już dojrzały, ma pewne podstawy, jakie są jego pomysły łatwiejsze do osiągnięcia. Nietrudno zrozumieć to zdanie: ciężko pracował, ma zasoby i ma prawo do wypowiadania się. Wydaje się, że możemy robić, co chcemy, ale niewidoczne ograniczenia idą w parze.

W celu transformacji i modernizacji tradycyjnych gałęzi przemysłu omówimy prawo rozwoju przemysłu z członkami stowarzyszeń branżowych, zbadamy zawartość high-tech produktów wraz z zespołem badawczo-rozwojowym, aby zwiększyć udział w rynku konkurencyjności produktów, ustanowimy ponad 20 profesjonalne zespoły ds. sprzedaży produktów i analizowanie wiodących informacji na temat branży na własny koszt. Podróżuj po Europie i Ameryce. Ta seria aktów wydaje się być darmowa: spotkania, zwiedzanie, nauka, podróżowanie, ale która z nich jest założeniem celu.

Światło własne, po cichu opróżnia umysł, w nowym otoczeniu, aby przyjąć nową wiedzę, w spokojnym, optymistycznym, świeżym, spokojnym rozwoju i dojrzałości.

Guangdong Zhonglian Aluminium Co., Ltd. pod przywództwem przewodniczącego rady nadzorczej i świetnego dyrektora generalnego Kwong Wenfeng, firma uzyskała "krajowe przedsiębiorstwa high-tech", "znane produkty marki z prowincji Guangdong", " słynne znaki towarowe prowincji Guangdong "," dziesięć przedsiębiorstw szkieletowych w krajowej strefie demonstracyjnej ze stopów aluminium "," 20 najlepszych aluminiowych materiałów budowlanych z aluminiową osłoną "i tak dalej. Honor. Do tej pory zakres działalności obejmował cały kraj i został uruchomiony w Europie, Ameryce Południowej, Azji Południowo-Wschodniej i innych regionach. Produkty firmy zostały wywiezione do Niemiec, Holandii, Izraela, Kanady, Rosji, Kamerunu, Brazylii i innych krajów. W celu zaspokojenia potrzeb różnych krajów i regionów, firmy ubiegają się również o różne certyfikaty, takie jak SGS, ISO, ROHS, TUV i tak dalej.

 

Zhonglian aluminum profile2_副本

Biurowiec aluminiowy Zhonglian

Sekretarz generalny Xi Jinping powiedział wszystkim delegatom na pierwszym spotkaniu XIII Ogólnochińskiego Kongresu Ludowego: "Cechy i posiadłości Chińczyków nie tylko kształtowały cywilizację chińską, która rozwinęła się od tysięcy lat, ale także głęboko wpłynęła na rozwój i postęp współczesnych Chin i świata duchowego współczesnych Chińczyków. " Wielki chiński duch twórczy, wielki duch walki, wielki duch jedności i wielki duch snów. Ten wielki duch jest tworzony i akumulowany z pokolenia na pokolenie przez Chińczyków i musi być przekazywany z pokolenia na pokolenie. Kuang Wenfeng i jego syn są praktykami tego ducha.

Jako przewodniczący Młodzieżowej Izby Gospodarczej przynosi swój własny blask. Regularnie organizuje firmy członkowskie, aby odwiedzać i studiować, co roku prowadzi małych partnerów do nauki za granicą, regularnie omawia trendy branżowe, dzieli się informacjami branżowymi z młodymi członkami oraz organizuje przedsiębiorstwa, by uczestniczyć w wystawach branżowych. Członek komentował, że miał śmiech i śmiech, gdziekolwiek był. Ma pozytywne pole magnetyczne energii. Kiedy rozmawia z nim, sprawi, że poczujemy się szczęśliwi, wzniesieni i ufni.

 

the CEO of Zhonglian aluminum profile4

Trzej prezydenci z Izby Handlowej w Dali Roku wzięli wspólne zdjęcie z tej samej platformy (lewa 1: Cao Zerong, lewa 2: Li Zhuo'en, lewa 3: Kuang Wenfeng)

 

the CEO of Zhonglian aluminum profile5

Dali, młoda izba delegacji Commerce, odwiedziła Szwajcarię i Francję we wrześniu 4 września, aby odwiedzić Coca Cola Co.

 

W rzeczywistości, dusza każdego zakwitła w głębi życia, różnica polega na tym, że większość ludzi po szlifowaniu życia, aby pozwolić mu zniknąć, tylko silne serce, będzie chronić światło życia z latami. Przez wieki ludzie, którzy coś zrobili, nie tylko inspirują się, ale także infekują innych.

Kuang Wenfeng ćwiczy się w każdej chwili lepiej, nie jest przyjemny, nie wspina się i nie robi nic. Niech jasne słońce przynosi wspaniałe słońce.