19@zl-alu.com +8618825982330
Sprint na koniec roku nowe cele w ruchu

Sprint na koniec roku nowe cele w ruchu

Jan 11, 2021

Sprint na koniec roku nowe cele ruchu


W dniu 11 stycznia , 2021, w czwartym kwartale sprint mobilizacji spotkania Guangdong Zhonglian (Zhongchang) Aluminium Co,, Ltd., dyrektor generalny Ivy analizowane i podsumował pracę pierwszych trzech kwartałach, i jak wykonać podstawową pracę w czwartym kwartale i zrobić dobre zakończenie.

Przedstawia jasne wymogi dotyczące walki i konsolidacji fundacji biznesowej w 2021 roku. To spotkanie przyspieszyło entuzjazm pracy wszystkich pracowników i otworzyło kurtynę sprintu do rocznych celów i czekamy na rok 2021!

Na spotkaniu Ivy wygłosił przemówienie na spotkaniu mobilizacyjnym do "sprintu na koniec roku". Po pierwsze, zgłosił ogólną sytuację pracy w pierwszych trzech kwartałach, w pełni potwierdził osiągnięcia i podkreśla, i bardzo chwalił model marketingowy za ich należytą staranność i determinację.

Zaapelowała do wszystkich W następnej pracy, pracownicy nalegali na wykonywanie solidnej pracy biznesowej niezachwianie, wzmocnienie metod pracy koordynatorów logistyki, i stara się śledzić każde zamówienie. Zapewnienie, że wskaźniki wykonania na 2020 r. zostaną ukończone i stanowią dobry fundament dla nadejścia 2021 r.


-Przez Josephine

guangdong zhonglian aluminum meeting-1guangdong zhonglian aluminum meeting-2