19@zl-alu.com +8618825982330
Aluminium Zhonglian: Mocno pilnuje przemysł profil aluminium i pozwala na pełne korzystanie z drzwi i okna, wszystkie meble aluminiowe

Aluminium Zhonglian: Mocno pilnuje przemysł profil aluminium i pozwala na pełne korzystanie z drzwi i okna, wszystkie meble aluminiowe

Sep 14, 2018

aluminum profile for funiture1.jpg

Krajowych drzwi aluminiowe, okna i kurtyna ściana przemysłu roczne spotkanie 2018 i aluminium drzwi, okien i kurtyna ściana nowa ekspozycja produktów odbyły się w Guangzhou Pawilon 1-6 11 marca. Jako wystawców i współpracy mediów tej wystawy Dr aluminium również głęboko brał udział w corocznej imprezy branży okna i drzwi aluminiowe. Tym razem, mamy zaszczyt zaprosić Pana Xiao Han, dyrektor generalny Guangdong Zhonglian aluminium Co., Ltd. (zwane dalej "Zhonglian aluminium"), aby mieć krótką wymianę na wystawy i nowości z wystawy.


Według Xiao, Guangdong Zhonglian aluminium Co., Ltd. została założona w 1993 roku i przeniósł się do Dali Nonferrous Metal Industrial Park, który zajmuje powierzchnię 100 000 metrów kwadratowych w 2009 roku. W 2003 pojemność profili aluminiowych było około 50 tysięcy ton i wartości wyjściowych był około 1 mld juanów.

 

Ten materiał aluminium aluminium Chiny przyniósł dwóch przedsiębiorstw, w tym aluminium i Janice windows. Aluminium jest tradycyjne aluminium profil przedsiębiorstwa, przez ponad 20 lat rozwoju, zgromadził znakomitej produkcji technologii, zakresu produkcji odlewania, wytłaczania, obróbki powierzchniowej i łańcuch z branży innych profil aluminium. Yanis drzwi i okna są nowe marki, uruchomiony przez Chiny Wielka aluminiowa przemysłu w tym roku drzwi aluminiowe, okna i ekspozycja ściany osłonowej. Jej zakres działalności obejmuje bieżący popularnych produktów gotowych drzwi i okien gospodarstw domowych. Jest obiektem ważne dla przyszłego rozwoju przemysłu aluminium Chiny Wielka.

 

Mówiąc o wystawie, Xiao Pan powiedział, że Chiny Wielka aluminiowa uczestniczyła w aluminium drzwi, okien i fasad ekspozycja ściany przez wiele lat. Głównym celem tegorocznej wystawy jest do rozreklamowania firmy cechy kultury i produktu dwóch firm, promowanie firmy fokus na cały aluminium drzwi, okna i wszystkie produkty gospodarstwa domowego aluminium, a do produkcji z Klienci firmy. Szersze i wygodniejsze wymiany jest potrzebne aby pomóc określić kierunek dalszego rozwoju firmy.

 aluminum profile for funiture4.jpg

Xiao Zong również dał nam krótkie wprowadzenie kilku ważnych nowych produktów wniesione przez Chiny Wielka przemysł aluminium. Po pierwsze zakończone gospodarstwa domowego drzwi i okien. W 2018 r., firma z ludzkiego punktu widzenia, wprowadzenie nowego okna ekrany drzwi zintegrowane i systemu windows, które zwiększają ekranu można grać komara, owad, funkcja anti-theft "trzy". Po drugie, wszystkie meble aluminiowe. Meble aluminiowe jest skupienie uwagi firmy na promocji obszaru, reprezentujących przyszłych kierunków i skupić się na rozwoju w dziedzinie aluminium meble, firmy poprzez porzucenie kleju i części z tworzyw sztucznych, ze sprzętem firmy Akcesoria o ile to możliwe, aby zastąpić, aby osiągnąć absolutną ochrony środowiska produktów. I w najważniejszych części aluminium meble - aluminium, Spółka powołuje się na własnej silnej R D & siły, samorozwoju komponentów, tak aby osiągnąć efekt stosunkowo doskonały montaż. Xiao podkreślił, że Zalety aluminium meble można powiedzieć, aby być bardzo dużo, ponieważ atrybuty do recyklingu aluminium tak że jest bardzo zgodne z bieżącym społecznego zapotrzebowania na ochronę środowiska i polegać na stabilność aluminium do osiągnąć wilgoci i deformacji i zwiększenia trwałości mebli, więc jest pełen zaufania do przyszłego rozwoju aluminium meble.

 

W świetle tendencji rozwoju przyszłego rynku Xiao dała swoje zdanie.  Wierzy, że jako przedsiębiorstwo profil aluminiowy, w obecnych warunkach rynkowych makro kontroli, jeśli chcesz stać się większy i silniejszy, nie tylko do zrobienia projektu, ale także rozszerzyć macki do bieżącego gorące drzwi, okna i meble rynku. W tym samym czasie, on również przywiązuje wielką wagę do profili aluminiowych przemysłowych w przyszłości rozwoju odgrywa kluczową rolę, on uważa, że bieżący udział w rynku profili aluminiowych przemysłowych jest większy, pole aplikacji jest dość obszerne, przyszłość firmy skoncentrują się także na ten temat, szukasz większych i bardziej obiecujące rozwoju.

 aluminum profile for funiture7.jpg

Na koniec wywiadu Pan Xiao potwierdził ważną rolę nowych aluminiowych drzwi, okien i fasad ścianie ekspozycji w branży. Jest bardzo duża liczba odwiedzających wystawy i tam jest niekończący się strumień odwiedzający stoisko Zhonglian aluminium, który odgrywał ważną rolę w szerszy rozgłos Zhonglian aluminium. Podziękował również wystawa stanowi platformę przemysłu na wielką skalę, kupców wysyłania i pobierania w branży wymiany, uczenia się i integracji zasobów za pośrednictwem tej wystawy, tak, że rynek jest bardziej zamożnych i promować rozwój przemysłu aluminium drzwi i okien na wyższy poziom.